Pokoje gościnne

Komfortowe i luksusowe pokoje gościnne „Dallas” z restauracją zostały urządzone według amerykańskich standardów. Są tu świetne warunki do wypoczynku dla gości z  Polski oraz całego świata.
„Dallas” jest jedyną w tej okolicy restauracją, przystosowaną dla ludzi biznesu oraz dla całych rodzin.

W Myślenicach-Borzęcie znalazła ona fantastyczne warunki do wypoczynku dla osób, pragnących spędzić więcej czasu razem, w doskonałych warunkach, w luksusowym ośrodku.

Ośrodek położony jest w pobliżu lasu, panuje tu mikroklimat i cisza, która pozwala odnowić siły, wypocząć, oderwać się od codziennych stresów, by po powrocie do zwyczajnego życia być bardziej produktywnym pracownikiem w swojej firmie, lepszym rodzicem w domu, przyjemniejszym sąsiadem i dobrym przyjacielem.
Ośrodek jest wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt o światowym standardzie: pokoje z osobnymi łazienkami, z przylegającymi do nich balkonami, z których rozciąga się widok na piękną przyrodę. Na terenie ośrodka jest duży, prywatny hot-tub, fontanna, altana, pięknie zagospodarowany ogród kwiatowy, w którym szczególnie dużo jest róż. Są też zachęcające do odpoczynku ławeczki, huśtawki dla dzieci, wolno stojący grill-bar w otoczeniu lasu oraz zieleni.

Dla wielu osób „Dallas” okazało się świetnym miejscem do wypoczynku i bazą wypadów w najbliższe, malownicze okolice.
Bez problemu można – na życzenie klientów – zorganizować wycieczki do, Dobczyc, Krakowa, Puszczy Niepołomickiej, Ojcowskiego Parku Narodowego, Oświęcimia, Żywca i wielu innych miejscowości.

116 115 114 112

113